Doświadczenie i praktyka nabyte w kraju i za granicą, pozwoliły nam na prowadzenie transportu na najwyższym poziomie. Stawiamy na terminowy załadunek, dobry kontakt oraz indywidualne podejście do zlecenia.

Spełniamy wszelkie standardy europejskie dotyczące jakości oraz bezpieczeństwa w przewozie samochodów, gwarantując satysfakcję i zadowolenie naszych klientów.

 

Główne kierunki naszych działań to: Francja, Hiszpania, Włochy, Belgia, Holandia, Luksemburg, Czechy, Słowacja, Niemcy.

 

Nasza ciągle rosnąca flota składa się z młodych pojazdów, których wiek nie przekracza 5 lat, a europejskie standardy emisji spalin spełniają wymagania aktualnych norm Euro 6. 

Jednorazowo mamy możliwość przewiezienia do 10 samochodów osobowych, które są zarówno ubezpieczone jak 

i sprawdzane w trakcie załadunku. 

 

W każdej chwili możemy określić, gdzie znajduje się twoje auto! Dzięki systemom monitoringu GPS jesteśmy w stanie podać lokalizację każdego transportu z dokładnością do 10 m.

 

Pracują dla nas najlepsi kierowcy, posiadający wysokie kwalifikacje, dotyczące właściwego załadunku i przewozu towarów w krajach Unii Europejskiej.

Kompetencje firmy potwierdza również posiadanie licencji na transport krajowy i międzynarodowy oraz uzyskane przez naszych pracowników certyfikaty kompetencji zawodowych, wydane przez Instytut Transportu Samochodowego.

 

Zapraszamy do współpracy producentów, dealerów, oficjalnych importerów, komisy oraz wypożyczalnie samochodów.