AUTO- MAR jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się transportem międzynarodowym oraz importem samochodów używanych. 

Naszą firmę tworzy grupa ambitnych pracowników, których profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywane obowiązki pozwala sprostać wymaganiom każdego klienta.

 

Od początku działalności AUTO-MAR zajmuje się kompleksową obsługą, związaną ze sprowadzeniem i sprzedażą samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, jak również samochodów powypadkowych. Wszystkie nasze pojazdy posiadają pełną dokumentację potrzebną do rejestracji na terenie Polski. Ponadto zapewniamy profesjonalny serwis oraz doradztwo przy zakupie Państwa samochodu.

 

Ciągła współpraca z francuską firmą PrestigeAutos oraz innymi przedsiębiorstwami pozwala nam na nieustanne doskonalenie oraz unowocześnianie naszych działań.

Zdobyte w ten sposób wiedza i doświadczenie dały nam możliwość poszerzenia działalności firmy o transport międzynarodowy. Przewozimy samochody bezpośrednio od producentów, firm spedycyjnych oraz na indywidualne zamówienia.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz kontaktu z naszymi pracownikami.